לכבוד נשיא המדינה

לכבוד
נשיא המדינה
מר שמעון פרס

נכבדי,

כאדם משכיל במדינה, ידוע לי, שאין אזרח שלא עוקב אחר התבטאויותיך. היית דמות פוליטית המזוהה עם השמאל מזה שנים רבות וכיום אתה מכהן כנשיא – הנשיא של כולם.

הנני כותב לך, בדחילו ורחמו יען כי הינך ראוי לשבח, אדם מוערך ואהוב בארצו; דא עקא, בנושא זה שאפרט עליו בהמשך, ממניעים כלשהם שאינם מובנים, הנך פועל, באופן שגוי.

לדעתי הצנועה אינך מכיר את העם שאתה נשיאו.

במהלך קמפיין בחירות אתה יוצא בהכרזה פוליטית נגד ראש הממשלה ושר החוץ וטוען בריש גלי כי רוב העם רוצה בשתי מדינות לשני עמים. לא נכון הדבר, רחוק מהיות הדבר נכון, ואחטא אם אומר כי העם היהודי חצוי בענין "השטחים", שהרי רוב העם בעד ארץ ישראל שלמה ובטוחה.

החמור מכל הוא שאתה, הנשיא של כולנו, מביע דעות המייצגות רק חלק מהעם – אולי אף מיעוט.

לדידי הקמת מדינה ערבית עצמאית נוספת בינינו לבין ירדן זאת סכנה גדולה אף יותר יותר מפצצה גרעינית תוצרת איראן. כאשר הם, הפלסטינים, המעוניינים "בשלום" כוונתם המטושטשת בכוונה לעוור אותנו, הינה – המנון פלסטיני, דגל פלסטיני ושפה ערבית ללא כל זהות יהודית. "השלום" מבחינתם הינו שלום חד צדדי, בתוכנית דו שלבית, (בתחילה את השטחים ולאחר מכן את כל ארץ ישראל) ללא התקווה, ללא דגל ישראל, ללא השפה העברית, ללא מסורת יהודית, ללא שמעון פרס.

מכעיס אותי עד מאוד שמנהיג בשעור קומתך, נשיא מדינת ישראל, אינו יוצא בדברי אמת, למרות שהיא נוגדת דעותיו, קשה היא ומכאיבה – אין בצד השני מי שיקבל ויסכים ל"שתי מדינות לשני עמים".

כבוד הנשיא – רוב העם היושב בציון, מתנגד לרעיון זה שכשל באוסלו, כשל אצל אהוד ברק, קרס בזוועות "ההתנתקות" בעזה וההוכחה לכך היא שהעם ממליך את בנימין נתניהו להיות ראש ממשלה ומעניק כוח למפלגות הימין העוטפות אותו כדוגמת הבית היהודי.

כבוד הנשיא, מר שמעון פרס, אם ברצונך להשאיר חותם כנשיא של כולם – הפסק לעסוק בפוליטיקה בענינים השנויים במחלוקת והשתדל לסמל ולייצג את כולם; את העם היהודי והמיעוטים החיים בו, את היופי שבישראל, את האחווה, את התרבות ואת המדע – תהיה הנשיא של כולם.

בברכה,
אלעד חן – עו"ד

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s